如果想買jelly就留言俾我啦:
普通就:
一盤:$30-35
一小盤就:$25-30
有水果的:
一盤:$35-40
一小盤:$35
客人選澤材 :
一款:$10
一定要付製作時間$
製作時間:
5天:+$2
4天:+$5
3天:+$8
注意事項;; -♥面只限奧運-♥貨品是不包郵的.. -♥圖片只供參考;]]星期六,日不面交