sor..我呢排念住考完試先打blog..
咁我琴日同左丫意,佢出街..(西九)
我地去左食壽司先..我地左食6,7碟度..
咁我地食完壽司到係1點幾..(我地11點幾就塔車去..)
我地就揾楨姐佢地出黎玩..
佢好耐都吾出黎..唉..
咁我地就去溜冰..等佢..@@"
我地溜完冰就去mk搵佢地我地等左佢超耐..
我call黃娟啦..念住問佢係邊....點知
佢地又吾聽我個電話..
我地念住走個時佢就call我..
楨姐佢化妝左..幾令女牙....^^"
咁我地就4週圍行下啦..
咁住某個fd叫問我D..t-pack 有冇人買=]]
我O曬囉..吾識答..@@"
跟住我地行左好耐..
我好累牙..@@想番去"
咁住我送丫意佢走後..我都走..@@"
講住咁多先..
88"
|