張浩恩&陳文豪生日快樂*=>
今朝+頭3堂plaN好晒送野俾佢果陣講d乜....
但點知送俾他果陣
太過緊張,,唔記得哂- 3-"
跟住周子若alAn,,loKyee系度狂講`
咀佢...咀佢...咀佢....
o哂咀lo`
乜呢個唔系男仔求婚之後嘅情境咩!?-0-
放學之後,,
問佢系咪覺得我送d野好有心思呢....?X>
佢答系丫.....hapiii>V<
仲講左d令我缺氧嘅事-^^-