今日一起身...好凍= =返到學校,由始到終都係一個字...悶= =,話咁快就到左lunch,我上左圖書館睇書,竟然比我睇到本孫子兵法,我睇呀睇....打鐘啦!!!我就借左e本書,到左放學,我要留係學校補習,我一做完功課,我就扲左本孫子兵法出泥睇,放學個陣我已經睇到第7章,係我返屋企途中我見到隻狗,佢跟住我,好Q,我真係好想收養佢,不過呀媽唔我收養-口-