chinese..勁多人笑我同icey lor...
笑咩呀!!!!我地好正經嫁!!!!>3<"
今日放學,,
勁開心lor...miss chan真係超好人ar!!!!
佢話我講野好似想搵人嗌交咁wor....
yeah!!!!我今日做6題數有5題對ar!!!!!!太好la!!!!!
多謝你ar miss chan!!!又借恭社件外套俾我!!!又教我做數!!!又請我食野!!!又怕我淋親借傘俾我!!!
多多多多多謝謝謝謝謝!!!!!!>v<"