今日打完乒乓波先知...
殷哥打乒乓波真係好勁~
殷哥...打中你[卡咩傻啦cool be]嘅位置...SORRY!!!好采你冇[卡咩傻啦cool be]姐...
打完波都幾開心^ ^
殷哥...好對唔住!!!我冇心嫁...
不過...唔知點解打親波都會咁...= ='' 殷哥...好對唔住!!!