哇...開左qooza成年喇,一篇網誌都冇打過...(好煩嘛...)好而家試一試...講真呀,如果唔係梁小姐佢再三叫我俾個qooza佢...唔係?我先唔打呀...(你知啦個blog冇野好樣衰嘛...)好!!開埸白講完...咁梁小姐你唔好再煩喇!