今日上VA堂比我做曬D功課呀..好勁呀!!
MUS今日死左∼個ZITHER五音不全∼個ZITHER果個架呢..唉..就搖吓搖吓咁∼都唔知點彈呀∼咁就死左啦∼早之就唱CHOIR D歌啦∼算啦!
ENG堂又想SLEEP啦∼
放學重死左∼∼