原來我個日記你地入過,真係衰...咩你地咁8掛嫁”* 入左又唔講我知...鬼鬼祟祟偷番薯><” 好在我唔係D係人背後講人壞話既人姐,唔係就大鑊了... 睇到既你地係咪好失望呢?因為跟本就無野岩你地睇... thank ”u” tell me︿︿