今日同左yip,bobo去左啊牛屋企拜年”* 之後係佢屋企食埋晚飯,哈,D”食送”好正呀! 食完我地係到玩電腦,哈哈....玩既野實在太好玩,玩到唔捨得走! 阻住啊牛既屋企人真係唔好意思”*哈,仲有利是收真好! 11點幾走左,之後唔想返屋企住... 就同左啊文,啊牛,王子,yip,bobo去左食宵夜”* 番到屋企已經差唔多6點”*