今日12:00先起身...]]]]
原本叫丫哥臨走之前叫我起身既..]]]]
佢又無叫我...所以一訓訓到12:00先起身羅...]]]]]]

跟住就擦牙...洗臉...]]
吃早餐..]]]
跟住1路睇Tv n 1路拖地啦....***]]
跟住丫煥n細妹來左喔''
跟住我換33啦''
去丫彤既家家打牌喔..]]]
去 ok n 惠康買左勁多0食吃.......]]]好味
我同細妹n丫煥媽份...]]]]
win左8蚊雞詐..]]]
之前我自己1個都win左10幾蚊啦......]]kaka
不過8蚊雞比人拖數既....
]]]
打到6:30分先走喔..]]]
我地3個走去天華既時後見到隻老鼠丫..]]]
驚到系度大叫喔....]]]
D人不停望住我地...***]]]
好魚皮丫..]]]
跟住去愉記買好都野食..]]]]
笑撚死我喔..]]
跟住翻屋企拉..]]]
無啦..]]]
聽日去邊好呢??
|