呢幾日為口左ray既事..好吾開心牙*吾想咁囉~
終於係尋日我原諒口左佢啦...不過...唉....無奈牙~!
尋日....牙yan同jimmy佢地走啦...唉.......留低我1個...我知道佢地1定會留黎探我架~係咪...??
尋日我見到yan好似想喊咁..吾知點解,我都好似吾知點咁..*
夜晚果陣..同口左ray去食野啦,,條仆街牙..搞到我勁魚囉..我地嗌哂野食,佢就係咁講電話..
當我冇到架...仆街.仆街..搞到d人勁望住我囉*好似吾知發生口左咩事咁...好魚唷__
果間野收12:30分..要趕快食完走人lu..之後去口左德華度坐口左陣...就返屋企啦**
本身話返到去call佢ga..but,,訓口左lu..sorr sorr **
又話今日去打邊x..冇得去..吾開心呀~
|