四點幾出去,今日都幾齊人,可惜差兩個,五點幾阿Jack黎埋,之後七點幾C-O-B-Y都黎埋,玩左好耐,今日同M仔Part得都幾好唔錯!~九點到走左去吉野家食野,好飽!~再番番去玩,同佢地玩渣車,幾好笑,M仔係咁整Coby,好搞笑!~之後玩左陣篤篤機就走左嚕,同阿耀搭小巴番去,今次終於唔洗游水啦,哈!~本身仲諗住等埋M仔玩War3,唔洗玩嚕!~今日出街都幾開心,冇咁悶@@!~