冇做野都成星期la.....時間真係過得好快
今日終於開始我ga搵工大計............同leo去左馬鞍山又去米沙田搵......填form...返屋企等電話
跟住夜晚返到屋企幫阿媽做色.........hehe拖左佢成2個月都有..依家先至幫佢做...真係有d過意唔去...
唔知幾時有工返呢......