SoR..咁耐冇打日誌//
今日,,係我既XX歲生日..
[年齡係女仔既秘密..所以吾好問我幾歲..
雖然好多人都知我幾歲..}
12點幾,,我同KIT一齊去詠屋企..
之後就去北江,,
係北江買左一件衫,,一條褲同對鞋[詠..]
詠買鞋個時我地見到娣同杜..
我冇係北江買野..
我諗住去元朗買袋..
點知元朗D袋都吾令..
跟住詠,,KIT,,娣都請我食野..
冇幾耐我地就返屋企..
係車站勁攬笑,,猛係度轉丫轉..
到左天恆,,去餅店拎蛋糕..
之後返屋企食飯..D餸都係我最中意食..
嘻嘻..
8點幾食蛋糕..
蛋糕Ok,,令..

好好味丫..>..<
|