今朝起身個陣" 丫爸仲味訓" 煩煩地l0r" 劉sir今日係車度話,," 個陳kai星邊有咁勁,," 咁快泥搵我吖" 點知早會就搵左=]" 唉" 隻fama比左szeto lu.." 我要快快快令番! 今日ih超正! 自修! 呵~ 差不多做曬hw! 放學打波l0r" 唔好提-v-" 番到去,," 比人發現左2個機盒" 真係神咁都睇到" 搞到又比人煩" 早知換另1部" 係咪都要煩! 狗狗認真了! 1d coming back!