我一直好想同你講  |
|
今日返學' ]
戈句金句令我笑足2堂' ]
小測化學...緊張死人na~錯左5個' ]
就係咁na' ]
放學之後練障礙' ]
激死我na......' ]
你明知要練ga...但係就度同人地傾計' ]
要本小姐親自去揾你' ]
練下練下....' ]
真係好好笑牙' ]
5笑5得' ]
夾戈個排球...搞到個胃好痛' ]
聽日派成績表...攞5到名次ge話...點算好' ]
我真係好想同你講ga' 可惜我做5到' ]
2008-12-05 08:27 PM |
|
|
♥H.S.M
« | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | ... | 129 | »
|
|