好好好好好鍾意你呀!!好好好好好開心呀!!
宜家又落緊雨啦!!今日都唔知點過!!唉...頭先好慘呀!!阿lu又喊啦!!一陣點好呢...宜家系MMLC!!姐係電腦室!!
岩岩食完飯...好悶呀...宜家唔係上緊電腦堂喎!!一路聽歌一路打...聽緊<漢城沈沒了>!!好悶呀!!!唉....一陣點呀??搵人救我啦!!有
冇人陪我呀!!得靖怡同阿lu...琴日又俾佢地講!!真係好想打佢地!!講我同巴西d野喎!!唉...佢地咩都唔知...算啦!!