好好好好好鍾意你呀!!好好好好好開心呀!!
聽唔聽到我日記隻歌呀?!係我學校隻校歌呀!!今日好悶呀!!今日又係day3啦!!又有p.c堂!!好慘呀!!
搞到4:10先放學!!個sister又唔知講埋d咩!!悶到死!!