e_e''依排吾得閒打qooza..! 大家中秋果時一定玩得好開心拉`x) 唉..諗番果時~ 係我甘多年玩得最悶既一日/_\` 果日偏偏約都約吾到人` 得me同米米;[ 悶到抽筋也` t0t`希望下次中秋多人約d啦!