今日我地去左慈康hea!!!!
之後老豆落左黎!!!吹左陣水.....
河童同德菜黎左/.\''
跟住老豆唔知點解行開左!!!(老豆,其實你係咪淆佢地^.^?)
本來梁狗又話唔落黎...點知帶左佢表妹落黎~_~[[佢表妹都幾得意架~_~]]
佢表妹落左黎之後.........................[[唔知打]]...................................................................
[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[講完-.-]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]
|