今日真係好熱..10:00pm到同小山.呀嚴.呀雞去呀雞個fd屋企打麻雀.唉等左佢fd勁內原來無得打............唉
喂喂喂..各位下星期一有無人得閒呢.林住吹雞去食受c...得既話係cm講聲....