今日呢..過得蠻好呢..MISS佢本身覺得佢比之前好左D...我覺得..
但係今日又衰了..算LA..反反覆覆佢都係咁嫁LA..
我對佢都唔會有咩好O既FEEL了..
第一堂..CHIN::蠻好的..
DRAMA::蠻好笑的...
VA::好悶..又係咁..好難先過到關..
CHIS QUIZZ;;OKAY的...