12/6/2010
琴日跳舞4個都好準時=] 跳完舞去左3樓停車場=] 之後去傑佬屋企=] 再去BBQ^____^ 12點幾番尚徳=] 等施欣番黎..落大雨. 同施欣係到玩:: 1點番屋企=]
"我.曉曉.馬C.施欣.可樂.牙樂.小平.益祥"