今日...ar ar ar~一日就起左身...不過都好遲返到學校..今日早會..fu sir冇捉襪...我著左船襪-o-第一堂..生物...悶死人la...miss..冇返o_o"黎左個半傻既miss...都好...不過又係講英文既=3="...sindy...買左成包朱古力...化學...愈來愈覺得康sir煩...知我唔識做...又要我做..做錯又鬧...\''/話知你...繼續訓...普通話堂la...今堂食野加溫書...溫英文...睇果時識曬...但係默果時就...唉~英文...講大白鯊...講完就默la...岩得20個...冇俾fu sir睇死...我唔係最低果個...maths...教左d...我都唔知係咩既野...中史...唉~又訓...仲冇la la抽左下...唔知咩事...咁就醒左...上午d堂都係整電話...lunch la...又去billy屋企食la~食完玩ps2...唉~射12碼輸左T^T之後就sd野...得左...之後返學校la~中文...悶...死...人...l...a...物理...超...級...悶...死...人...放學...今日唔去打波嚕~去左買背心..落左葵興...行左一兩條街左右la...終於搵到la...買完返屋企...之後...好想殺人呀~本來都冇咩既...打機...之後想用USB整野...但係...整左幾次都唔得...本來都忍得住...但係...再幾次唔得...ar ar ar~我痴線la~之後諗住洗曬s野...還原返部機la...都唔得...\''/我開始發癲la...d火真係...ar ar ar...我要換機ar∼我真係...痴線la...發洩呀~
|