今日放學番屋企啦..咁細佬就直黑入牙哥房攞左1合裹面有2條匙跟既..好令架..
到左7點半牙哥番泥我問牙哥係咪牙嫂比你架??跟住牙哥話吾係呀..佢係比你架..
我勁開心呀..收到聖誕禮物喇..哈哈..牙嫂真係好人既姐..