今日要反學校上miss sin,......好彩唔係佢係到姐係一個呀sir黎
幾好人呀佢,.......同麥麥番,......去到見到莊凱晴同等等啦
佢都仲係咁搞笑呀,.....上到去MMLC就做佢啲野啦............
點知做唔夠幾分鐘,......就講啲係到笑wo,........好好笑囉
笑到想死呀,......仲要係講啲白痴野wo,....但係都係好開心呀
緊住呀sir好好人咁,...4點比我地起走啦,........佢好人過miss sin好好好好好好x(1000000000000000000)
緊住就同左麥麥同埋莊凱晴去左m記///////////食完野,.......
就番左屋企啦,........."莊凱晴"到依家都係咁好笑呀//////
今日好開心呀,....笑足成日呀,..........."""""哈"""""
|