今日上中文堂韓芷羚過佐黎同我玩啦!!!之後我就出佐去考中文說話啦!!!點知韓芷羚攞佐我張學生ge百達通出黎睇(小學個樣),仲狂係到笑囉!!!(我知我個樣好樣衰,但係你都唔洗狂係到笑架!!!哼!!!) 放佐學就同佐林希,楊xx去佐慧安園買野食...食完諗住行新都城啦...點知我唔記得佐攞手機,放佐係學校,咁佢地兩個就陪我返去攞啦!!! 攞完後就撞到譚xx佢地啦...之後佢要我送佢返屋企,咁我就送佐佢返屋企啦!!! 送完後我就同楊xx一齊座車返屋企啦!!!