今日係9月1號開學啦~我去左3c呀~仲做理班長同history科長~....本來我都唔想做班長架~但係.....唉~我班同學有幾個同我玩開~佢地係到玩我~
....結果以35票WIN左~好無奈.........
今日中午我個FD黎我屋企....一齊玩...OK LA~.....................正衰人~係到玩我隻鼠~