勁"文"呀!打關於6b d野..重新整理左呀.......冇哂呀.........!!!!!!!!!!!!!哼!總之今日就好開心喇- -!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!哼!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!