今日同曾子去左將軍澳 首先去網吧打機...果度d野d舊-.-滑鼠又勁唔順∼.∼搞到我都唔想玩-.-跟住去左曾子屋企睇佢玩墨香∼.∼好悶-.-之後去到佢屋企樓下踢波-.-又係著皮鞋∼.∼勁無奈...不過都起倒高波@@朱德政都黎 佢守龍好勁架@@踢左勁耐...去到5:45倒我地就走 跟住去超市買水 然後就搭車返屋企@@