琴晚係屋企嘈大架...勁5開心訓左係張牀度喊...今日冇事,食完早餐冇野do,玩msn玩咗一陣去藍球場踢波.....踼到5點...仆街大伯叫我去拎狗...拎到7:00去m記吹水...them番屋企食飯..............end