啱啱去咗跳土風舞...
採排聽日表演ge嘢..
聽日有7songs...啱啱跳個陣....個負責人叫我跳哂佢..但5知點解...之前有d步法係完全5識ge..但今日連我自己都5知點解會跳到.....搞到隻腳都痛痛地.....唉!!!!!
7首songs5少嘢.....隻隻都分幾鍾...!!!!!!!