=v= 哇"
WA KAKA...
搵番條KEYS...
HA..原來我放左落我媽咪果袋..
但仲末搵番支筆,,.
>^<"
放學係到聽"笑談廣東話...
KAKA...
爆笑..
:P
但仲末做IH WS..
XD
加油唷!!
« | 111 | 112 | 113 | 114 | 115 | 116 | 117 | 118 | 119 | 120 | »
朋友