呵....*
∼今日係我堂姐屋企食完飯..就走左去搵kiviko....*+ ︿︿跟住去左好多地方*後來12點幾返到屋企.../ @佢地好似5想我返屋企咁...=w=* ∼唉**冇人要我牙!!嗚...* #之後我打左比牙哥...+hee!!
∼今日係我堂姐屋企食完飯..就走左去搵kiviko....*+
︿︿跟住去左好多地方*後來12點幾返到屋企.../
@佢地好似5想我返屋企咁...=w=*
∼唉**冇人要我牙!!嗚...*
#之後我打左比牙哥...+hee!!