嘩.....今日好鬼多人一齊去左"+禾"se戲...
se 戲叫做"Death Note" 勁好se 牙...!!
"L"真係死左牙,,,,鳴鳴....
我下次要去se "鬼上頭"牙....!!嘻嘻....^.^