Yo ki BB=]]]**"之日記仔.../*+
今日好撚悶牙..____]]]]]]]]]*"
10點幾比m.y打黎既電話嘈醒左,,啊!!
好撚火lo!!!!!!醒左之後打比牙昌....嘻嘻
^.^___我嘈醒左佢牙!!!好野!!!! *"
*" _________哈哈哈哈哈
跟住係屋企尻坐...... =.="好悶,好想返學啊!!!!>33333<
點解我到今日都係咁中2你ga!!!!好煩煩煩
煩煩煩煩煩煩煩煩煩煩啊!!!>.<"""
好掛住你牙!!!!!