依幾日..都系咁上下喇...同魯婆沒事了...沈日
...出去陪佢=](都吾算系既...其實我都想佢陪我-3333333-'')同魯婆去何廣買野食-3333-''
之後就去左個高到我腳震o既地方度食-[]-''(驚死)系上面l00k d玻璃[準]落山-0-''
幾y0呀真系''l00k到系咁爆-[]-'仲有同魯婆sWeeTsWeeT咁喇>///<"
今日先知...魯婆沈晚喊左成晚-[]-''好吾開心-____-'(冇得同我同斑呀F.2>﹏<'')
我都吾系好明o既其實...魯婆考得好我咁多- -''居然入d斑仲差過我-33333-''
吾緊喇魯婆>333333<''(錫返'')下年要再努力唷''
今日呢...1點鐘就陪魯婆去左搵系系小妹妹傾計(系黃埔)點知我遲左落去...又要佢等我-__-''(s0r丫'')
之後就同佢搭的的去喇@v@''之後就同系系小妹妹去左海邊吹水(悶死莪)
成日比人啤住晒囉我-__________-''吹漲''啤咩姐-333333333-''未見過令仔呀(哈)?!
之後又同魯婆去左何廣買野食...之後又去左...(秘密)同魯婆食野-[]-(好食哇)
仲有......sWeeTsWeeT喇@v@''
哈~!!!傻婆莪曖尒一世丫>33333333333<''
下星期尒就走喇><''(唔捨得-3333-'')傻佬會等尒返黎同我慶祝生日嫁//\\''
應成尒唔溝女嫁莪''ka~''
尒滴傻佬上''
|