契仔今日0420係威記出世....恭喜晒趙生趙太....今日放工先過去見下bb一面啦! 尋晚收工pcp...9點半走....返屋企十點幾訓... 點知兩點度俾人嘈醒........ 傾電話傾到差唔多七點.... 再返工..... 而家勁眼訓.....想死....