2009 年 12 月 16 日 星期三  |
[♥]`聖誕節快樂;  |
分類: 未分類 |
[♥]`肥豪仔<3;生日快樂啊.0.`12月17.
[♥]`聽日肥豪仔生日拉.0.`
[♥]`生日快樂啊<3.
[♥]`金日等的士果陣.
[♥]`甘我擺左兩包煙糸裙袋.
[♥]`甘米勁漲既.
[♥]`甘我牙媽問點解甘漲囉.
[♥]`我米答佢已經摸左落我裙袋.0.`
[♥]`跟住佢話我食煙-0-`
[♥]`糸到嘈.又撞我囉.
[♥]`甘我米飲緊朱古力既.
[♥]`搞到我倒潟哂- -`
[♥]`唉.都五知佢事.
[♥]`番到學校.就甘甘甘...
[♥]`小息.LUNCH`放學.
[♥]`跟住上去搵左Miss H0 >0<;
[♥]`超好人.教番我五明果D`
[♥]`跟住.同BB去行街街.睇聖誕禮物<3`
[♥]`肥豪仔.一定送俾您`因為我生日您都有送0.0`
[♥]`肥豪仔.生日快樂啊`
|
| 發表時間:2009-12-16 03:45 AM [ 訪客留言(1) ] [ 編輯日誌 ] [ 分享至FACEBOOK ] |
« | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | ... | 68 | »
|
|