3D3D3D=]
今日WAIWAI SD左個MESSENGE俾我..
佢話我,呀素,可樂一班,3D.."
旦旦旦同CC就3E
WAIWAI就3C...
好HURT...又唔同旦旦一班
唔制呀!!!!
不過同呀素同可樂一班我好開心...
我又有呀素睇住喇..XD!!
♥3D3D3D=]
« | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | ... | 219 | »
朋友