今日個人送左部電腦黎喇,哈哈,不過佢好似話聽日先至黎安裝.唉,打俾某人,某人唔聽我電話......打住咁多先.請有緣黎到我個blog既都比msn我喇.我以前個msn唔記得左密碼,冇晒d人.今年新開左一個msn,請你地俾msn我呀,得閒傾下計is ok.