今朝8點幾起身睇日全食!'']
睇睇下入房打機...'']
跟住又hea!'']
12點幾出門口去粉嶺食野先!'']
好好笑....']
之係係到行!'']
1點幾去左m記搵帶子...'']!
但係我太驚!'']
係到大叫!'']
點知恩仲驚!'']
走!'']
去粉火紮頭髮!''][因為帶子句野...唉!早知就紮啦!'']
1點30分到等齊人!'']
行!'']係火車到比佢地笑!'']
我地4個女仔就係到打機"'']
好快我地就去到TST!'']
行去藝術館!'']
我地到左就走圍搵野寫'']
冇!!終於搵到1個!'']
點知寫下寫下野!'']
格黎個個展覽隻duck係到叫!'']
笑到Kai!'']
6個都笑到傻!'']
笑完就係到影相!'']
但係個到唔比影!'']
只好等個個死人保安行開左先影!"']
走返返去火車站!'']
係火車勁玩...''
最噪係我地呢班!'']
勁笑!'']
跟住去左大埔同恩買銀包!'']
再返粉嶺食野!'']
又去玩黃金!'']
6點幾先返到屋企!'']
d相係相簿有得睇!'']
Cherry!'']今日係你生日我都黎唔到!'']
因為會展我係冇乜可能黎到既!'
但係係到同你講聲:
happy Birthday!'']
希望你永遠開開心心!"']
comment!'']
|