今日數學考試!!!!
=口="死la....肥定...."
之後去左同大中小姐姐去打機=.=v
琴琴好玩....不過太"估"仲好玩>.<"....哈
爽a.....下次再打....5蚊姐....
唔知點解仲好精神......今日麟比左個fd我識
叫狗狗...好得e>.<"...佢好勁!!玩音樂d人理嫁
我睇佢icq個咩.....打貓貓 i love you.....=口="會唔會講緊我....唔會掛
剛剛識=.=".....好無奈~~*