今朝起身同呀ma食早餐!出門口個時有人sd message俾我~回覆完就走la....之後食完野去百佳買野!之後好無奈要我一個拎返屋企= ='
返到去...洗衫,摺衫,洗碗!好tired呀....之後on左一陣但係冇人on所以好快off左la!!之後就做功課....夜d又on過!見到Rainy on~同佢傾偈^ ^'
放假係幾好既!但係有時都既悶~所以好想去街呀!但係係呢個假期我都要努力溫書希望考得好過上次~(但係都知冇可能嫁la= =')