唉....今日知道咗要give $365 phone錢!!!!!!!因為傾到冇晒分鐘!!!!!!!!!!!!
要use私房錢!!!!!!!!!!!!
聽日個bb番來啦!!我阿媽又就晒佢鍚晒佢啦....唉...又做阿4!!!!!!!!!!!!