今日7點2起身* ....
無去學界賽跳高~....* "有d想去又唔想"
ENG: 默書~有d難"..*
CHIN:又默書..仲係背默~*( 都唔知記得邊樣...
MATH: 彭彭冇返...林潔心叫我地自修 "
仲check DT d 野....話點解得10個人交..";*
佢地比人捉去照肺*^ 頂佢
SCJ:又有小測~*~ 唉~
PE x2: 有好多人冇bring 衫
通識:勁悶