好好ZzZzZzZ牙...ZzZzZz得1點幾..kaka突然想去食飽飽..咁就叫牙媽同我去食啦....嘰嘰
跟住牙媽叫左云E去啦...咁云E個仔又去..唔記得左叫咩名lu.....
跟住去左仔仔喔企...冇啦啦云E個仔同我講隻秋....我唔理佢..佢又打我..跟住我諗住打比
牙蚊..佢又打我wo..痴架佢...>33333333<""""又哇我淆底....唉 so 花..啦...
仲要好無奈lor...話我..幾年級牙..牙生..正一痴線佬><"""""
9點番左喔企lu...........kakakakakaka
|