哇..."]] (星期5) AIA 丫.' 都吾錯的吧..!! =] XDDD''=] 好玩丫.." =]
不果好快走左. ""]] 因為好多人 =] 點知比我見到景茵.." =] 同呀塋=]
佢地拎住左隻公仔." 紅色的..!! 哇.. =] 佢地就好啦 /\/\'']] XDD -00- =]
之後番黎 =] 隻腳冇到PK .." =] 頂.." =] 超痛..
去左睇野=] 呵呵 ______________)) 好睇好睇.. =] 不果冇哂利士錢丫..
吾通聽日仲去咩.' =] 低低地..." =] 呵呵 _______________)) 唉丫.." =]
6: 0 0 呀蘇黎左我到玩耶.." =] 佢拎左我勁多野.." =]
食屎啦... =] 呵 __________________))
____________________________________________________________________________________________
(星期6) 呀蘇黎左我到玩.." =] HEHE ... =] 本身要去荃灣.. =] 不果冇去到
因為私人野.." =] 可能有人比我嬲緊都吾知.." =] 是旦啦 ______________=]
雖然知道佢地會影好多相." =] 不果我會同蘇影番佢地既2倍 =] 呵呵 =]
好玩野.." =] 帆豬又吾黎得.." XDDD -0- 嬲死你." =]
玩下姐. =] 我吾捨得丫." =] XDDDD =〕 5:45] 我同蘇走人." =] 去左青城.."
等我牙哥.." 之後蘇走左/.. =] 呼 =] 我去左元朗.." 食飯.' 閃人..
去左舅公到.." = 哇.." 佢成日冇啦啦打我塊面." =] 我問老豆點解."
佢話話我乖.." 我真係仆佢果街." =] 呵呵."
好悶緊等帆豬電話. =] 點知訓左佢先打黎.." _____________]]
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD ...
_________________________________________________________________________________________
HEE ." 好多人CM比我丫." 如果日日都係咁就好LU
|