~
大家唔好誤會~我地唔係電台o既DJ~我地係....D係Donald duck(俊) 同埋J係Jacqueline(玲) 所以我地加埋就係D&J!
sorry~琴日我唔係有心咁嫁~我只係覺得奇怪點解你會開電腦開咁內~我咁以為你同d人傾msn囉~sorry!!下次唔會嫁啦~我知你唔想同我傾~因為你仲憎緊我呀馬~口不對心(唔係嬲)!!